Posted in Nieruchomości

Mieszkania w Piastowie

Mieszkania w Piastowie Posted on Sierpień 28, 2017Leave a comment

Rynek mieszkań w Polsce wciąż się rozwija, a eksperci notują jego wzrost. Popularność programów typu Mieszkanie dla Młodych oraz chęć ulokowania zaoszczędzonych środków w inwestycję, która będzie opłacalna i przyniesie dodatkowe korzyści z wynajmu wpływa na ciągły wzrost liczby kupionych mieszkań. Rynek nieruchomości charakteryzuje się dość sporym wyborem zarówno w zakresie wielkości mieszkania, jak i jego lokalizacji.
Nowe mieszkania w Piastowie charakteryzują się wysokim standardem, dostępnością szerokiego zakresu metrażu oraz układem jednopokojowym, dwupokojowym, trzypokojowym oraz czteropokojowym. Wielu deweloperów daje również możliwość łączenia ze sobą kilku mieszkań. Te nowoczesne lokale posiadają balkony lub loggie. Sympatycy pięknych widoków mogą zakupić lokal z dużym tarasem widokowym. W zależności od potrzeb nabywcy lokale dzielone są na pokoje dzienne z aneksami kuchennymi lub posiadają oddzielne kuchnie, sypialnie, a także łazienki. W większych mieszkaniach rozdzielone są toalety od łazienek.
Zastosowanie w kuchniach i pomieszczeniach sanitarnych wentylacji mechanicznej daje poczucie większego komfortu. Każdy z budynków wyposażony jest w klatki schodowe wyposażone w nowoczesne windy.
Deweloperzy dbają również o poczucie komfortu zmotoryzowanych mieszkańców. Istnieje możliwość zakupu miejsca parkingowego na wyłączność.
Warto zainwestować w mieszkanie położone w dobrej lokalizacji. Dobre połączenie autobusowe z Warszawą, bliskość przystanków, sklepów, przychodni lekarskich, placów zabaw i terenów zielonych stanowią dodatkowe atuty.
Inwestując w mieszkanie przeznaczone zarówno na użytek własny jak i do wynajęcia warto zwrócić uwagę na rozkład mieszkania, jego położenie i dodatkowe udogodnienia. Dobry dojazd do centrum Piastowa oraz Warszawy będzie dodatkowym atutem. Istotna będzie również dostępność miejsc parkingowych lub garaży. Bliskość terenów zielonych, szkół, obiektów handlowych i usługowych, placów zabaw będzie dodatkowym udogodnieniem, które pozytywnie wpłynie na komfort życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *