Posted in Nieruchomości Porady

Niby gazowa, a jednak …

Niby gazowa, a jednak … Posted on Sierpień 8, 2017Leave a comment

Przyzwyczailiśmy się do tego, że kuchenka gazowa to cztery palniki, niekoniecznie estetycznie wyglądające, ruszt metalowy i zagłębiona, emaliowana płyta, która ciągle jest upaprana i wymaga mycia, a niekiedy nawet skrobania przypalonych i rozlanych pozostałości po gotowaniu. Technologia palnika gazowego niewiele zmieniła się od czasu jego powstania, dlatego kuchenki sprzed 70 laty niewiele odbiegają konstrukcją od tych współczesnych. Zmianie ulegało na przestrzeni lat jedynie wzornictwo.

Mamy jednak REWOLUCJĘ!!!

Nowa jakość wkroczyła w świat kuchenek gazowych. Nareszcie użytkownicy gazu nie muszą zazdrościć posiadaczom ceramicznych kuchenek elektrycznych z estetycznymi, łatwymi w utrzymaniu płytami. Nareszcie kuchenka gazowa zmieniła swój wygląd i zaczyna być meblem, a nie urządzeniem do ważenia strawy.

Wszystko przez prosty pomysł. Zastosowanie płyty ceramicznej i przykrytych nią palników gazowych podgrzewających ją od spodu zamiast otwartych palników straszących po kilku latach użytkowania swoim wyglądem. Niby proste, ale ktoś w końcu dostrzegł tę możliwość i, jak to z wynalazkami bywa, stwierdził, że da się zrobić to, co inni uważali za niemożliwe. Mamy czystą kuchenkę gazową!

Czystość to w kuchni podstawa i problem, który wielu ludziom spędza sen z powiek. Proste rozwiązanie daje możliwości, jakich kuchenki gazowe do tej pory nie dawały. Estetyka, bezpieczeństwo, ciekawe wzornictwo, trwałość i jakość rozwiązań technicznych, wszystko poparte patentami i atestami bezpieczeństwa, to cechy zupełnie nowego produktu na rynku, który jest innowacyjny, nowoczesny i ekonomiczny. Ilość tych zalet wcale nie jest przesadzona. To na prawdę dobry i w całym słowa tego znaczeniu, innowacyjny produkt.

Opinie o płycie gazowej SolGaz nie mogą być inne. Nie dość, że pomysłodawcy płyty gazowej, swoim nowatorstwem rozłożyli konkurencję na łopatki, to dodatkowo od razu przystąpili do udoskonalania i modernizowania swojego produktu z myślą o potrzebach i oczekiwaniach klientów. Produkt rozwija się, i wciąż zaskakuje. SolGaz to na prawdę bardzo dobra marka!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *